Kalendarz 20 października 2020 , wtorek. Ireny, Kleopatry, Witalisa Wschód/Zachód Słońca w Łodzi 06:14 16:38        Godło RP
AMANN
Firma AMANN jest liderem w produkcji najwyższej jakości nici szwalniczych. Swą pozycję zawdzięcza dostarczaniu innowacyjnych produktów, które pozwalają na stworzenie wyrobu na światowym poziomie. Firma kładzie również nacisk na dbałość o Klienta, doskonałą współpracę i fachowe dworactwo technologiczne. Ciągłe doskonalenie i poszerzanie asortymentu w oparciu o nowoczesne technologie sprawia, że firma Amann zajmuje w procesie rozwoju najwyższej jakości nici szwalniczych wiodącą pozycję. Połączenie najlepszego produktu i partnerskiej, profesjonalnej postawy są kluczem do satysfakcji Klientów.
AMANN- mistrzowskie połączenie.
AMANN- inteligentne nici.
Amann Sp.zo.o.
Łąkowa 11, 90-562 Łódź
Tel. +48 (42) 640 36 80
Fax +48 (42) 640 36 81
e-mail: poland@amann.com
www.amann.pl"ARIADNA" S.A. Fabryka Nici
ARIADNA S.A. to największy producent nici w Polsce. Początki fabryki sięgają 1897 roku. Pomimo różnych kolei losu i zawirowań historycznych od ponad 100 lat nieprzerwanie produkuje nici. Zdobyte przez te lata doświadczenie połączone z nowoczesną technologią i profesjonalnym zarządzaniem stworzyło nowoczesne przedsiębiorstwo, w którym tradycja przeplata się ze swoistą filozofią produkcji przyciągając dzięki temu wielu odbiorców. Szacowny wiek fabryki obliguje do doskonałej jakości, solidności i dbałości zarówno o klienta jak i o własną markę i renomę.
ARIADNA S.A. to prężne przedsiębiorstwo z ogromnym potencjałem ludzkim, technologicznym i ekonomicznym. Dzięki zaangażowaniu i pracy całego zespołu, a także dzięki przemyślanym inwestycjom w nowoczesne maszyny i technologie firma osiągnęła i ugruntowała swoją wysoką pozycję na rynku. Produkuje nici i plecionki, znane i cenione nie tylko wśród odbiorców krajowych. Jest jedynym w Polsce producentem bawełnianych nici szwalnych. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się także nici zdobnicze, z których można wyczarować prawdziwe dzieła sztuki. Mulina, kordonki czy atłasek to nici, które są znane od pokoleń. Od kilku lat w ofercie ARIADNY S.A. znajdują się również pikowane tkaniny, dzianiny i włókniny oraz szeroka gama taśm pasmanteryjnych: od taśm frankowych poprzez flagowe, nośne, zakładkowe, kapitałki introligatorskie do taśm odzieżowych, także elastycznych. Produkty Spółki kupują nie tylko producenci odzieży, obuwia, galanterii, tapicerki meblowej i samochodowej. W firmie opracowana została specjalistyczna oferta dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego, poligraficznego i medycznego.
Firma uwzględnia ekologię i bezpieczeństwo użytkowania wyrobów i dlatego już od 2000 roku legitymuje się certyfikatem "OEKO-TEX Standard 100", a nici używane w przemyśle spożywczym posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny.
Umiejętność dostosowania się do realiów współczesnego rynku sprawia, że ARIADNA S.A. ciągle się rozwija i zaskakuje swoich odbiorców czymś nowym. Nieustannie ulepszane są parametry użytkowe nici, a one same spełniają wymagania europejskiej normy EN 12590:1999.
Wprowadzane są nowe asortymenty i grubości nici, wzbogacana kolorystyka, zgodnie z obowiązującymi standardami i modą. Zarządzanie oraz elastyczne reagowanie na potrzeby odbiorców wspiera System Zarządzania Jakością zgodny z normą "ISO 9001:2009".
"Ariadna" S.A. Fabryka Nici
92-208 Łódź, ul. Niciarniana 2/6
tel.: (48-42) 25 35 810
fax (48-42) 25 35 808
ariadna@ariadna.com.pl
www.ariadna.com.plZakład Włókienniczy "Biliński" Sp.j.

Zakład Włókienniczy Biliński Sp. j. jest średniej wielkości firmą rodzinną, zlokalizowaną w województwie łódzkim, oferującą usługi business-to-business głównie producentom płaskich wyrobów włókienniczych (dzianin i tkanin odzieżowych, wyrobów technicznych) oraz producentom odzieży. Specjalizuje się on w usługowym wykańczaniu różnego rodzaju dzianin i tkanin, w tym między innymi w: barwieniu, bieleniu, praniu, tamblowaniu, strzyżeniu oraz drapaniu. Jako jedna z niewielu firm na świecie z sektora włókienniczego potrafi uszlachetniać wyroby tekstylne wykonane praktycznie z każdego rodzaju włókien zaczynając od bawełny, wiskozy, lnu, PA, PES, PAN, PP, wełny i ich mieszanek, a kończąc na wyrobach technicznych z włókien aramidowych. Strategia rozwoju, jaką od samego początku obrał prezes firmy - Pan Waldemar Biliński - to inwestycja przede wszystkim w najnowsze technologie z dziedziny chemicznej obróbki włókna, najnowocześniejszy park maszynowy charakteryzujący się wysoką uniwersalnością i łatwością zaadoptowania go do wysokich wymagań klientów oraz przede wszystkim w młodą, wysoko wykwalifikowaną kadrę produkcyjną i zarządzającą. Ogromnym atutem firmy jest dodatkowo jakość świadczonych usług, terminowość, oraz bardzo duża szybkość i elastyczność na zmiany podyktowane wymaganiami klientów. Od niedawna Zakład Włókienniczy Biliński Sp. J. oferuje również usługi druku cyfrowego na wyobach tekstylnych. Firma dysponuje jedną z najbardziej innowacyjnych drukarek cyfrowych - 'Renoir' firmy Reggiani, która jest w stanie drukować na prawie wszystkich rodzajach materiałów płaskich, poza poliestrem, (o szerokości do 2,4 m), gwarantując jednocześnie największą możliwą wydajność, niezawodność i jakość. Od czerwca 2013 roku Z. W. Biliński będzie również dysponował nową drukarką cyfrową, umożliwiającą drukowanie na tkaninach i dzianinach z wyrobów poliestrowych.
Zakład Włókienniczy "Biliński" Sp.j.
ul. Mickiewicza 29
95-050 Konstantynów Łódzki
tel.: (042) 211 05 02
biuro@farbiarniabilinski.pl
www.farbiarniabilinski.pl


PPH "POLEXIM" GmbH
PPH " Polexim GmbH " to jeden z największych producentów pasmanterii w Polsce. Firma działa na krajowym rynku przemysłu lekkiego od ponad 20 lat. Tradycje przemysłu włókienniczego w Łodzi, doskonale przygotowana kadra pracowników oraz nowoczesny park maszynowy, zapewniają wysoką jakość produkowanych wyrobów. Oferta asortymentowa kierowana jest w formie dodatków do bardzo wielu sektorów produkcji finalnej takich jak:
 • ° Produkcja odzieży wierzchniej, sportowej, roboczej, mundurowej, reklamowej
 • ° Produkcja obuwia skórzanego gumowego i tekstylnego
 • ° Produkcja wyrobów ortopedycznych i medycznych
 • ° Produkcja wyrobów technicznych
Możliwość wykonania efektów napisowych i wzorniczych na posiadanych krosnach żakardowych, stosowanie wysokiej jakości przędz, oraz odpowiednia technologia wykańczania wyrobów lokują Polexim GmbH wśród liderów produkcji w tym segmencie. Dynamiczny rozwój firmy powiązany ze wzrastającym zatrudnieniem znalazł uznanie w postaci przyznania tytułu ODPOWIEDZIALNY PRACODAWCA 2012 lIDER HR.
PPH " Polexim GmbH " to firma z PRZYSZŁOŚCIĄ.
Polexim GmbH Producent Pasmanterii
Łódź 94-104
ul.Obywatelska 129/131
tel. +48 42 686 41 30
tel./fax +48 42 640 48 47
marketing@polexim.com.pl
www.polexim.com.plPPHU "JANIS" Janusz Wlachos

Firma "Janis" to nowoczesne przedsiębiorstwo rodzinne zajmujące się ogólnie pojętym uszlachetnianiem dzianin i tkanin, powstałe w 1989 roku. Ogromne doświadczenie oraz ciągłe inwestycje w najnowocześniejszy sprzęt i technologie pozwoliły wypracować pozycję w ścisłej czołówce branży w Polsce. Obecnie Farbiarnia "Janis" kładzie nacisk na dywersyfikację usług, w związku z czym istnieje możliwość barwienia/bielenia/prania praktycznie wszystkich rodzajów dzianin ze wszelkiego rodzaju przędz: bawełnianych, wiskozowych, poliestrowych, poliamidowych, wełnianych, akrylowych, lnianych i ich mieszanek.
W Farbiarni "Janis" istnieje ponadto możliwość wykonania wszelkiego rodzaju apretur:
- ogniotrwałej
- przeciwdeszczowej
- antybakteryjnej
- aloesowej
- bursztynowej
- i innych.
Dzięki możliwości wykończania materiałów włókienniczych o szerokości do 340cm! duży udział w produkcji stanowią również tekstylia meblarskie i obiciowe. Firma świadczy także usługi wykańczania tkanin, co jest dobrą okazją dla producentów tkanin szukających godnego zaufania partnera dla Outsourcingu. Farbiarnia "Janis" to średniej wielkości firma o umiarkowanym wolumenie produkcji, co pozwala na zastosowanie zarządzania "Just-In-Time" i na skrócenie czasu planowania i obróbki. Dzięki temu firmę charakteryzuje krótki czas realizacji zleceń. JANIS ma wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu środków unijnych i pomocowych, o czym można przeczytać na stronie www.janis.pl Firma posiada międzynarodowy certyfikat bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych Oeko-Tex Standard 100.
P.P.H.U. "JANIS"
93-469 Łódź, ul. Lublinek 7
Tel/fax: (48-42) 211 19 80, 211 18 05
www.janis.pl
janis@janis.pl


PPH "KORDUS", Paweł Krzyk
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe KORDUS Paweł Krzyk to polska firma produkująca dodatki pasmanteryjne. Firma powstała w roku 1990 i prowadzi działalność w Andrespolu, gminie sąsiadującej z Łodzią od strony wschodniej. To nowoczesny zakład wytwarzający wszelkiego typu wyroby pasmanteryjne w technice tkania, dziania i plecenia. Nowoczesny park maszynowy umożliwia kompleksowe zaopatrzenie klientów w dodatki krawieckie. Firma kieruje swoją ofertę do producentów, którzy w swojej działalności produkcyjnej wykorzystują pasmanterię tkaną, dzianą lub plecioną. P.P.H. KORDUS Paweł Krzyk współpracuje z wieloma firmami z Polski i Europy. Długoletnie doświadczenie firmy w produkcji dodatków tekstylnych świadczy o wysokim standardzie oferowanych produktów i dużej elastyczności w kwestii dostosowania oferty do potrzeb rynku. Przez cały okres działalności firmie udało się ugruntować pozycje liczącego się producenta pasmanterii, oraz zaufanego partnera w biznesie.
P.P.H. KORDUS Paweł Krzyk
95 - 020 Andrespol
ul. Krzywa 10
Polska
Tel.: 42 213 24 38
Fax.: 42 213 26 28
PW "BOWI-STYL"

"MAGNETIX" Gorszwa Sp. jawna

Firma "MAGNETIX" Gorszwa Sp. jawna jest krajowym liderem w zakresie świadczenia usług laminowania tkanin, dzianin oraz materiałów technicznych działającym na rynku od 1996r. Doskonale przygotowana kadra pracowników oraz nowoczesny park maszynowy, zapewniają wysoką jakość świadczonych usług.
Dynamiczny rozwój, stale rosnąca ilość zamówień i liczba klientów spowodowały decyzję o rozbudowie firmy, a także wdrożeniu nowych usług. W 2010 r. został zakupiony ciąg do laminowania klejowego typu Hot-Melt, a także automatyczna krojownia.
Firma "MAGNETIX" Gorszwa Sp. Jawna jest jedyną firmą w Polsce świadczącą kompleksową usługę laminowania płomieniowego lub klejowego wraz z usługą wykrawania zalaminowanych tkanin, a także z możliwością wygrzewania/wytłaczania wykrojonych elementów w technologii wysokich częstotliwości.
Naszymi klientami są producenci branż:
 • ° Motoryzacyjna
 • ° Medyczna
 • ° Odzieżowa
 • ° Bieliźniarska
 • ° Meblowa
W celu zapewnienia odpowiedniej jakości produktów i usług firma MAGNETIX w 2004 r. wdrożyła i utrzymuje certyfikat zgodności Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008 TUV Managment Service z siedzibą w Monachium, oraz rozszerzyła certyfikację dla klientów motoryzacyjnych zgodnie z normą ISO/TS 16949.
Firma współpracuje także z Instytutem Włókiennictwa oraz Instytutem Biopolimerów i Włókien Chemicznych, w zakresie ciągłego doskonalenia wyrobu finalnego. W tym celu również została utworzona w firmie jednostka badawczo-rozwojowa.

MAGNETIX-Gorszwa Sp.j.
Centrum Laminatów Tekstylnych
91-214 Łódź, ul. Kaczeńcowa 18
telefon + 48 42 683 18 40
Fax: + 48 42 652 13 59
magnetix@magnetix.pl
www.magnetix.plPABIANTEX

Firma PABIANTEX powstała w 1989r. Jest wiodącym na rynku producentem tkanin i taśm wykonanych z różnego typu przędz. W ciągu 20 lat swojego istnienia firma powiększyła i unowocześniła park maszynowy, systematycznie poszerzała paletę produktów, wprowadzając na rynek nowe, zaawansowane technologicznie rozwiązania oraz stale inwestowała w kadrę pracowników. Czynniki te przełożyły się i wciąż przekładają na wysoką jakość wyrobów. Do głównych grup produktów należą:


- tkaniny szklane
- tkaniny filtracyjne polipropylenowe PPT, poliestrowe ET, poliamidowe PT,
- tkaniny bawełniane BT, lniane LT, brezenty z włókien naturalnych,
- taśmy szklane, bawełniane, torlenowe.
Większość z proponowanych tkanin posiada różnego typu wykończenie: pranie, stabilizowanie, kalandrowanie, powlekanie, które odbywa się na wydziale wykończalni, w oparciu o własny park maszynowy. Firma uruchomiła także projektowanie i produkcję konfekcji technicznej na zamówienie klienta, według powierzonych wzorców, szablonów lub dokumentacji, służąc przy tym własnym doradztwem. Do głównych wyrobów należą m.in. powszechnie wykorzystywane koce gaśnicze. Firma współpracuje z przemysłem stoczniowym, budowlanym, górniczym, chemicznym, elektrotechnicznym, spożywczym, producentami sprzętu pożarniczego i wieloma innymi.
"Pabiantex" Wojtas, Tomaszewski Spółka Jawna
ul. Kościuszki 3i, 95-054 Ksawerów
tel.(42) 21-53-238
biuro@pabiantex.com.pl
www.pabiantex.com.plANDRA
PPUH ANDRA Sp. z o. o. istnieje od 1989 roku i obecnie jest prężnie działającym przedsiębiorstwem branży pasmanteryjnej. Na początku swojego istnienia firma miała charakter spółki rodzinnej, która z czasem ewaluowała i przeobrażała się w organizację o istotnym znaczeniu na rynku regionu łódzkiego. Co więcej, tradycje włókiennicze, które od lat przedwojennych zakorzeniły się w rodzinie, w sposób naturalny i nieprzypadkowy wyznaczyły kierunek rozwoju przedsiębiorstwa. W pierwszych miesiącach 1989 firma rozpoczęła działalność od wytwarzania typowych gum plecionych. Z biegiem lat, unowocześniając i rozwijając park maszynowy, rozszerzała zakres produkowanych wyrobów.
Wieloletnie doświadczenie oraz kreatywność zespołu pracowników pozwoliła na opracowanie ponad 1500 wzorów produktów. Obecnie firma wytwarza wszelkiego rodzaju taśmy, lamówki, gumy, sznurki, taśmy specjalistyczne oraz komponenty tekstylne dla różnorodnych gałęzi przemysłu krajowego i zagranicznego. PPUH ANDRA Sp. z o.o. jest jednym z większych dostawców globalnych i preferowanych dla przemysłu medycznego w krajach Unii Europejskiej. Od 13 lat z sukcesami współpracuje też z bardzo wymagającą branżą motoryzacyjną, co zaowocowało rozpoczęciem wdrażania systemu ISO/TS 16949:2009.
Firmę na rynku kojarzy się przede wszystkim z wysoką jakością produkowanych wyrobów, co zostało osiągnięte dzięki zatrudnieniu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny obsługi maszyn pasmanteryjnych oraz dzięki ciągłej zmianie i doskonaleniu strategii wytwarzania produktów. Uznanie wysokiej jakości produkowanych wyrobów za priorytet od początku działalności oraz lata wytrwałej pracy przyniosły efekty w postaci wieloletniej współpracy z odbiorcami.
Przełomowym okresem w działalności firmy było wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością ISO. Praca nad ciągłym doskonaleniem w zakresie jakości została uwieńczona pomyślnie przeprowadzoną certyfikacją Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001-2000 w październiku 2003 przez niemiecką firmę DEKRA. Obecnie firma uzyskała certyfikat ISO 9001-2008. Od 2014 firma posiada certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100 klasy I, co potwierdza bezpieczeństwo produkowanych wyrobów włókienniczych. Zarząd firmy planuje certyfikacje ISO/TS 16949:2009 w 2018 roku.
PPUH ANDRA Sp. z o.o.
ul. Księdza Szczepana Rembowskiego 5
95-100 Zgierz
tel. +48 42 719 08 90
andra@andra.pl
www.andra.pl"MARKO-KOLOR" Sp.J.ZPDz OLIMPIA SA
OLIMPIA S.A. to firma z ponad 60-letnim doświadczeniem o znaczącym prestiżu, specjalizująca się w produkcji wyrobów z dzianiny, a od kilku lat także z tkaniny. Ubiera Polki i Polaków w modną odzież na każdą porę dnia i roku dopasowując swe wzory do ich wymagań i aktualnych tendencji w modzie.
Ponieważ Polacy cenią sobie włókna naturalne, dlatego głównym składnikiem naszych wyrobów jest wełna, bawełna, len, przędza bambusowa. Szeroka gama kolorystyczna i bogactwo wzorów są w stanie zaspokoić nawet najwybredniejsze gusty. Olimpia ubiera osoby chcące wyglądać dobrze, preferujące zarówno styl klasyczny jak i awangardowy. Główny cel Olimpii to oferować najwyższą jakość w konkurencyjnej cenie. Partnerami OLIMPIA S.A. było i jest nadal wielu liderów przemysłu dziewiarskiego oraz producentów przędz.
OLIMPIA S.A. utrzymuje stałe kontakty handlowe z partnerami krajowymi i zagranicznymi. Sprzedaż wyrobów na tych rynkach jest możliwa dzięki stałej i konsekwentnie prowadzonej strategii marketingowej przyjętej przez przedsiębiorstwo.
Z.P.Dz. OLIMPIA SA
ul. Obywatelska 137, 94-104 Łódź
tel.(42) 68-91-423; fax.(42) 68-91-489
info@olimpia.com.pl
www.olimpia.com.plPPHU "Polski Len" Sp. z o.o.PPHU "RANKOR"Coats Polska Sp. z o.o.
Coats jest największym światowym producentem nici przemysłowych, zamków błyskawicznych oraz dystrybutorem taśm rzepowych. Od 1755 roku, na całym świecie, Firma śpieszy z pomocą swoim klientom, proponując im nowoczesne rozwiązania serwisowe i profesjonalne doradztwo techniczne przy zachowaniu jednakowo wysokiej jakości całej gamy swoich wyrobów. W ofercie Coats Polska znajdują się zarówno nici specjalistyczne jak i standardowe odzieżowe nici szwalnicze. Oprócz nici, Coats oferuje spiralne, metalowe i kostkowe zamki błyskawiczne oraz taśmy zamkowe i suwaki renomowanej marki OPTI w tożsamej gamie kolorystycznej.
Jednym z podstawowych zadań Firmy jest dbałość o ostatecznych klientów i środowisko, w którym żyjemy. Potwierdzeniem prowadzonej przez Coats polityki jakości są posiadane przez firmę certyfikaty. Jako pierwszy polski producent nici otrzymał Certyfikat Systemu Jakości ISO 9002. Posiada również Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2009 oraz Certyfikat Zgodności z Systemem Zarządzania środowiskowego ISO 14001:2004. Produkty Coats Polska otrzymują corocznie Certyfikat Oeko - Tex Standard 100 w najwyższej I klasie potwierdzający spełnienie przez Firmę wymogów do produkcji wyrobów dla niemowląt.
Klienci Firmy zachęcani są do korzystania z licznych doświadczeń w zakresie stosowania nici na nowym portalu www.coatsindustrial.com.
Oprócz informacji o produktach, znaleźć tam można możliwość wymiany korespondencji, zamawiania próbek i korzystania z licznych nowoczesnych narzędzi, w tym z usługi przeliczania grubości nici, doradztwa technicznego, szkoleń elektronicznych, z programu Seamwork oraz z opracowanych już ponad 450 pytań (FAQ) . Ogromna ilość zawartych danych, porad i rekomendacji, pokazanych w przejrzystej i niezwykle atrakcyjnej formie, z wieloma szczegółami technicznymi, pozwoli producentom na zapoznanie się z doświadczeniami największego światowego producenta nici.
Coats Polska Sp. z o.o.
ul.Kaczeńcowa 16, 91-214 Łódź
Tel. +48 (42) 254 04 00
Fax +48 (42) 254 04 28
coats.polska@coats.com
www.coats.pl
www.coatsindustrial.comDziewiarstwo Maszynowe Cyryl Popławski
Dziewiarstwo Maszynowe Cyryl Popławski to firma rodzinna powstała w 1991 roku. Zajmuje się produkcją dzianin -bawełnianych, elanobawełnianych oraz w włókna wiskozowego. Współpracuje z wieloma producentami wyrobów gotowych produkujących odzież i bieliznę w kraju i w Europie. Posiada do produkcji dzianin nowoczesne maszyny dziewiarskie co ugruntowało naszą pozycję na rynku oraz zaufanego partnera w biznesie.
Cyryl Popławski
93-640 Łódź
ul. Kolumny 413
tel. 042 649 95 37
tel. 508 230 330
cyryl54@dzianiny.com.pl
www.dzianiny.com.plFirma "MARCZAK" Krzysztof Marczak
Firma "marczak" Krzysztof Marczak jest firmą w 100% Polską, działa na Łódzkim rynku produkcji dzianin od 1993 r. Nieustanny rozwój i inwestycje w innowacyjne technologie pozwoliły znaleźć się firmie wśród czołowych producentów dzianin w Polsce. Wyroby firmy "marczak" charakteryzują się wysoką jakością, szerokim asortymentem i przystępną ceną. Dzięki współpracy z ośrodkami badawczo rozwojowymi i wdrożonym inwestycjom firma szybko reaguje na zmieniające się trendy w modzie i dostarcza swoim klientom aktualnie modnych i potrzebnych na rynku dzianin.
"marczak" Krzysztof Marczak ul. Piłsudskiego 141
92-318 Łódź
tel.: +48 42 250-54-70 i 72
tel./fax: +48 42 250-54-70 w. 22
biuro@marczak.com.pl
kmarczak@marczak.com.pl
www.marczak.com.plFabryka Rajstop "ADRIAN"
ADRIAN FABRYKA RAJSTOP rozpoczęła działalność w 1984 roku. Aktualnie jest drugą co do wielkości fabryką rajstop w Polsce. Dzięki wytężonej pracy i inwestycjom w nowoczesny park maszynowy firma osiągnęła wysoką pozycję na rynku i obecnie jest w stanie sprostać najwyższym wymaganiom jakościowym. Produkuje miesięcznie około 1 mln par rajstop i skarpet. Produkty są wytwarzane w różnorodnej kolorystyce i najnowocześniejszych wzorach. Wyroby firmy można kupić w każdym rejonie Polski oraz na rynkach zagranicznych. Od 2006 roku jest aktywnym członkiem ogólnopolskiej organizacji polskich przedsiębiorców.
ADRIAN Fabryka Rajstop
ul. Aleksandrowska 207/211
95-100 Zgierz
tel.: (042) 716 11 74
adrian@adrian-rajstopy.pl
www.adrian-rajstopy.pl


 

"Syntex" Fabryka Rajstop i Skarpet Sp. z o.o.

                           Fabryka Rajstop i Skarpet SYNTEX działa na rynku odzieżowym od ponad czterdziestu lat. Jest jednym z największych i najbardziej doświadczonych producentów wyrobów pończoszniczych w Polsce. Zaspokajamy potrzeby najbardziej wymagających klientów zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Nasza oferta obejmuje głównie wyroby dziewiarskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych: skarpety, stopki, podkolanówki, zakolanówki, rajstopy, legginsy, getry i kalesony, w ciekawych wzorach i bogatej kolorystyce, podążające za najnowszymi trendami w modzie, dostępne pod znanymi markami TUPTUSIE i CHILI. Produkty naszej firmy wyróżnia trwałość, szlachetność w dotyku i komfort noszenia. Wszystkie wykonywane przez naszą firmę wyroby pochodzą z wysokogatunkowych certyfikowanych surowców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, śledzimy najnowsze trendy mody poprzez uczestnictwo w międzynarodowych targach i wystawach, pamiętając również o tym, co tradycyjne i od lat sprawdzone.
Firma SYNTEX inwestuje w zaawansowane technologie z nowoczesnym parkiem maszynowym. Ponadto posiadamy własna farbiarnie przędz i półproduktów. Zespół wykwalifikowanych, doświadczonych managerów, projektantów i specjalistów poszczególnych dziedzin pończosznictwa dba o jakość naszych produktów a w konsekwencji zadowolenie klientów.
Kontrola jakości odbywa sie na każdym etapie produkcji dzięki czemu nasze wyroby gwarantują wysoki komfort użytkowania najbardziej wymagającym klientom - dzieciom.
Położenie naszej firmy w centrum Polski, pomiędzy Warszawą, a Łodzią, stwarza dogodną okazję do odwiedzenia SYNTEXU i bliższego zapoznania się z naszą ofertą.
FABRYKA RAJSTOP I SKARPET
Syntex sp. z o.o.
ul. Powstańców 1863 r. nr 12
99-400 Łowicz
tel.(+48 46) 830 90 25
fax(+48 46) 830 90 66
syntex@syntex.pl
www.syntex.plArtystyczna Pracownia Dekoracji Okien "Decus"Pracownia Artystyczna LEDA- JUR-KON "Sizalowy Świat Baśni i Bajek"Fundacja Przemysłu i ModyPIOT Fundacja Przemysłu i Mody powołana została jako instytucja mająca na celu konsolidację branży odzieżowo-tekstylnej, kreowanie jej pozytywnego wizerunku, jak również wypracowanie strategii podnoszenia konkurencyjności branży, głównie poprzez transfer do przemysłu innowacyjnych technologii oraz stworzenie zaplecza w postaci wysoko wykwalifikowanych kadr. Główne obszary działalności Fundacji można określić jako:

 • ° podejmowanie działań na rzecz zrównoważonego rozwoju przemysłu odzieżowego i tekstylnego w Polsce,
 • ° prowadzenie badań i studiów nad formami i problemami dostosowania polskiego przemysłu odzieżowego
     i tekstylnego do wymogów otwartej światowej konkurencji,
 • ° wspomaganie działalności związanej z rozwojem i modernizacją przemysłu odzieżowego
     i tekstylnego, w tym także wspieranie szkolnictwa zawodowego.
PIOT Fundacja Przemysłu i Mody
ul. Sterlinga 27/29, lokal 108
90-212 Łódź
Tel. +48 (42) 636 12 32
Fax +48 (42) 636 14 14
fundacja@przemyslmody.pl
www.przemyslmody.pl
:: <<::Aktualności ::O nas :: Patron :: Matura :: Rekrutacja :: Strona główna