Kalendarz 18 września 2020 , piątek. Ireny, Irminy, Stanisława Wschód/Zachód Słońca w Łodzi 05:20 17:50        Godło RP
TO JUŻ FAKT!
UKS Włókiennik poszerzył swoją ofertę o sekcję lekkoatletyczną. Wszystkich zainteresowanych Klubem Biegacza zapraszamy na wspólne treningi. Informacji o spotkaniach i planowanych startach udzieli Wam p. prof. Agnieszka Matusiak - nauczyciel w-f.
Miło nam poinformować, że roku szkolnego2013/2014 w ZSP Nr 19 im. Karola Wojtyły w Łodzi funkcjonuje Uczniowski Klub Sportowy Włókiennik Łódź.
W Klubie istnieją dwie sekcje sportowe tj. boks oraz lekkoatletyka. Baza treningowa jak i siedziba klubu mieści się w naszej szkole. Zajęcia sportowe prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę szkoleniową, co najmniej cztery razy w tygodniu w godzinach pozalekcyjnych. Klub Włókiennik Łódź dzięki staraniom Dyrekcji szkoły korzysta z sali bokserskiej, która jest wyposażona w profesjonalny sprzęt sportowy włącznie z ringiem parterowym. Do naszej dyspozycji jest również siłownia, sala gimnastyczna do ćwiczeń ogólnych oraz pobliski park. Klub posiada odpowiednie umocowania prawne aby w przyszłości startować w zawodach sportowych rangi łódzkiej, ogólnopolskiej czy międzynarodowej w tym Mistrzostwa Polski, Puchar Polski, Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Zajęcia sportowe są kierowane do wszystkich chętnych, którzy pragną uprawiać sport zawodowo (reprezentowanie Klubu podczas zawodów sportowych), jak i rekreacyjnie (aktywne spędzanie czasu wolnego). Treningi są prowadzone nieodpłatnie - dla członków klubu.
Ze sportowym pozdrowieniem
UKS WŁÓKIENNIK ŁÓDŹ19.09.2015 I GALA BOKSU W SULEJOWIE
Podczas I Gali Boksu w Sulejowie organizowanej przez MUKS Widzew nie mogło zabraknąć naszych zawodników. Reprezentacja UKS Włókiennik Łódź w sześcioosobowym składzie wyjechała z pod Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 19 im. Karola Wojtyły w Łodzi w bojowym nastawieniu aby "zdobyć" Klasztor Cystersów. Wszystkie 18 walk bowiem odbyło się na terenie byłego klasztoru Cystersówn z 1282 rok. Nasi zawodnicy zaprezentowali się w turnieju z dobrej strony. Stoczyliśmy pięć walk wygrywając cztery. Niestety jeden z naszych zawodników - Piotr Kowalczyk 46 kg. nie walczył z powodu braku przeciwnika.
Walki naszych reprezentantów, ( na pierwszym miejscu zwycięscy ):
1. Ewa Szyszkowska Włókiennik Łódź - Aleksandra Kubik Copacabana Konin
2. Hubert Stańczak Włókiennik Łódź - Chudobiński Marcin MUKS Widzew Łódź
3. Adrian Plawgo Włókiennik Łódź - Bartłomiej Napadłek Ziętek Team
4. Damian Świerczewski Włókiennik Łódź - Cezary Kozłowski RKS Łódź
5. Aleksander Stawirej Zientek Team - Bartłomiej Domagała Włókiennik Łódź
Nagroda specjalna, dwudniowy pobyt dla dwóch osób w Hotelu Podklasztorze wraz z pełnym pakietem SPA przypadł Ewie Szyszkowskiej Włókiennik Łódź.
Gratulujemy Ewa i życzymy udanego wypoczynku.
29.04.2015 r. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zorganizował w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 19 im. Karola Wojtyły w Łodzi Mistrzostwa Dzielnicy Łódź - Bałuty w ramach programu "Bokserskie ABC" pod patronatem Senatora RP Grubski Maciej. Nasz Klub UKS Włókiennik Łódź tego dnia mógł gościć na ringu młodych adeptów pięściarstwa z łódzkich Szkół Podstawowych
nr 45 oraz 166. Z powodów kontuzji zawodników Szkoła Podstawowa nr 23 wycofała się ze startu, zachowując w dalszym ciągu szansę na udział w ścisłym finale. Każda drużyna reprezentowana była przez zawodniczki i zawodników w różnych kategoriach wagowych w trzech konkurencjach boksersko - zabawowych ( pęknięcie balonika, zerwanie tagów oraz trafienie jak najczęściej lewym prostym w bark przeciwnika). Nad poprawnym i bezpiecznym przebiegiem zawodów czuwali nauczyciele wychowania fizycznego, instruktorzy sportów walki oraz lekarz sportowy.
Pojedynki toczone na ringu Włókiennika Łódź przyniosły wiele radości wśród wygranych, ale jak to w sporcie bywa i smutku po przegranej walce. Wszystkie zaplanowane pojedynki były na najwyższym poziomie sportowym z zachowaniem zasad Fair Play. W końcowej punktacji wygrała Szkoła Podstawowa nr 45, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 166.

Dzieci zostały nagrodzone medalami, dyplomami a uczestniczące szkoły okazałym pucharem. Wszystkie nagrody zapewnił organizator, tj. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi. Młodym sportowcom jak i ich trenerom należą się ogromne brawa i słowa uznania za odwagę i poświęcenie na rzecz odbudowy polskiego pięściarstwa.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie.

Mistrzostwa Polski Juniorów, Wałcz 13-17.04.2015r.
Podczas tegorocznych Mistrzostw Polski Juniorów, które odbyły się w Wałczu do rywalizacji przystąpiło przeszło 150 pięściarzy z całej Polski. Włókiennik Łódź na tych mistrzostwach reprezentował Patryk Chyży, będąc 1 z 16 pięściarzy w limicie wagowym do 69 kilogramów. Większość zawodników w jego grupie była bardzo doświadczona, biorąc udział w imprezach sportowych rangi Ogólnopolskiej jak i Międzynarodowej. Dla Naszego reprezentanta były to pierwsze poważne zawody, w których przyszło mu rywalizować z najlepszymi w kraju. Jak wiemy w sporcie liczy się również szczęście, którego w tych dniach zabrakło Patrykowi. Wylosował on bowiem w pierwszej walce byłego Reprezentanta Polski, złotego medalistę Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży z 2013 r. Cezarego Łagunionka KS SAKO Gdańsk. Mimo większego doświadczenia, które była po stronie gdańszczanina, Patryk Chyży Włókiennik Łódź w ocenie trenerów staną na wysokości zadania. Był ambitny, pełen chęci zwycięstwa, konsekwentnie realizował założenia taktyczne trenerów co sprawiło kłopoty w ringu C. Łaguniorkowi. Końcowy werdykt sędziów był jednak 5:0 dla zawodnika z Gdańska. Patrząc się na zaangażowanie P. Chyżego i chęci do dalszej pracy, rozwoju sportowego ze spokojem możemy stwierdzić, że jeszcze wiele sukcesów jest do zdobycia przez zawodnika Włókiennika Łódź. Tego mu wszyscy życzymy !!!
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego, 28-29.03. 2015 r.
W zakończonych Mistrzostwach Okręgu Łódzkiego, które odbyły się w Gimnazjum nr 38 w Łodzi a ich organizatorem był RKS Łódź wystartowało łącznie 54 zawodników z 10 klubów bokserskich. Włókiennik Łódź reprezentowało na tych Mistrzostwach 12 pięściarzy w czterech grupach wiekowych. Nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania, zdobywając łącznie 9 ZŁOTYCH i 2 SREBRNE medale:
Młodzik: 43 kg Hubert Stańczyk I miejsce
Kadet:
46 kg Piotr Kowalczyk I miejsce
50 kg Kamila Pakuła I miejsce
60 kg Angelika Wańdoch I miejsce
66 kg Radosław Tokarczyk I miejsce
75 kg Adrian Plawgo I miejsce
Junior:
57 kg Ewa Szyszkowska I miejsce
69 kg Patryk Chyży I miejsce
69 kg Mateusz Tworski II miejsce
Senior:
49 kg Dawid Jakubcewicz II miejsce
91 kg Bartłomiej Domagała I miejsce

Największe słowa uznania należą się naszemu Młodzikowi Hubertowi Stańczakowi, który w walce finałowej wygrał na punkty z zawodnikiem Widzewa Łódź. Zdobył tym samym pierwsze miejsce i miano najlepszego boksera w kategorii wiekowej Młodzik.
W punktacji Klubowej Mistrzostw dzięki postawie naszych pięściarzy UKS Włókiennik Łódź zajął PIERWSZE MIEJSCE zdobywając łącznie 31 punktów.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
W świątecznym nastroju
19 grudnia 2014 r. odbyło się spotkanie wigilijne UKS Włókiennik, w którym uczestniczyła P. Dyrektor ZSP 19. Trenerzy życzyli zawodnikom, oprócz radosnych i spokojnych Świąt, sukcesów sportowych w nadchodzącym roku 2015.
Wyróżniający się zawodnicy uhonorowani zostali statuetkami i medalami.Międzywojewódzki Turniej o Puchar Włókiennika Łódź, 13.12.2014
MIĘDZYWOJEWÓDZKI TURNIEJ O PUCHAR WŁÓKIENNIKA ŁÓDŹ odbył się w naszej szkole 13 grudnia 2014 r. Organizatorem turnieju był Uczniowski Klub Sportowy Włókiennik Łódź. W zawodach wystartowało łącznie 50 zawodników z dwunastu klubów bokserskich z Polski. Po oficjalnym ważeniu oraz kontroli lekarskiej zawodników, trenerzy wraz z Supervisorem z PZB oraz Delegatem Technicznym ITO ustalili pary walk punktowanych jak i sparingowych. Łącznie w turnieju zaplanowano i przeprowadzono 22 pojedynki punktowane oraz 3 sparingowe.
Wyniki walk naszych zawodników prezentują się następująco (na pierwszym miejscu zwycięzca):
-48 kg. Mateusz Chojnacki, Włókiennik Łódź - Daniel Piotrowski, KSW Włocławek, 5:0,
-60 kg. Angelika Wańdoch, Włókiennik Łódź - Paulina Podpora, Włókiennik Łódź, 5:0,
-75 kg. Patryk Chyży, Włókiennik Łódź - Krzysztof Szczap, Zagłębie Konin, przez dyskwalifikację,
-81 kg. Jóźwik Norbert, Włókiennik Łódź - Norbert Szałkiewicz, Zagłębie Konin, 5:0,
-81 kg. Jan Lauk, RKS Łódź - Michał Wojciechowski, Włókiennik Łódź, przez TKO 2 rundzie,
-52 kg Mariusz Koch, RKS Łódź - Dawid Jakubcewicz, Włókiennik Łódź, przez TKO 2 rundzie,
-(+)91 kg Bartłomiej Domagała, Włókiennik Łódź - Michał Jackowski, Nokaut Radomsko 5:0,
Najlepszą zawodniczką turnieju uznano Angelikę Wańdoch, Włókiennik Łódź, najlepszym zawodnikiem Bartłomieja Domagałę, Włókiennik Łódź a najlepszym Klubem w klasyfikacji końcowej został Włókiennik Łódź (brawo!).
Uczniowski Klub Sportowy dziękuje trenerom przybyłych Klubów Bokserskich tj. Stal Kutno, Szamotuły Boxing Tim, Nokut Radomsko, KSW Włocławek, Champion Włocławek, KKS 1929 Kalisz, Zagłębie Konin, Widzew Łódź, Gwardia Łódź, RKS Łódź, UKS SHI - KON Łódź.
Słowa uznania należą się przybyłym sędziom, którzy sprawowali pieczę nad zasadami fair play w ringu, mianowicie: Lilianie Leszner, Agnieszce Górskiej, Katarzynie Ambroziak oraz Januszowi Stabno, Wacławowi Tomaszewskiemu, Sławomirowi Milczarkowi, Łukaszowi Cieślakowi, Maciejowi Morawskiemu. Dziękujemy również licznie przybyłej publiczności, która tego dnia wspierała swoich faworytów podczas pojedynków pięściarskich.


BRĄZOWY MEDAL DAWIDA JAKUBCEWICZA PODCZAS MISTRZOSTW POLSKI
W XXII Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Boksie, które odbyły się w Sokółce wystąpiło łącznie 110 zawodników z 50 klubów z Polski. UKS WŁÓKIENNIK ŁÓDŹ reprezentowało dwóch pięściarzy. W kategorii do 49 kg Dawid Jakubcewicz oraz Bartłomiej Domagała do 91 kilogramów. Pierwszy z nich wywalczył brązowy medal, przegrywając walkę o finał z reprezentantem Polski oraz późniejszym złotym medalistą tych mistrzostw Dawidem Jagodzińskim.
Następny do ringu wchodził Bartłomiej Domagała, który po bardzo dobrej walce przegrał brązowy medal z reprezentantem z Białego Stoku. Szkoda tej przegranej Bartłomieja bo szanse na medal i walkę o finał były ogromne..... Całe tegoroczne Mistrzostwa Polski dla UKS Włókiennik Łódź wypadły na przyzwoitym poziomie. Nie ukrywamy jednak, że trenerzy liczyli na większy sukces naszych zawodników. UKS Włókiennik Łódź w końcowej klasyfikacji klubowej został sklasyfikowany na 28 miejscu w Polsce.
Przed nami jeszcze wiele pracy aby dorównać najlepszym w naszym kraju.
Tego życzymy sobie jak i innym Klubom z okręgu łódzkiego !!!
II MIEJSCE WŁÓKIENNIKA ŁÓDŹ PODCZAS MISTRZOSTW OKRĘGU ŁÓDZKIEGO.

W dniach 12-13.04.2014 r. odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Boksie. W zawodach zaprezentowało się łącznie 70 zawodników z różnych Klubów bokserskich okręgu łódzkiego. Nasz Klub zgłosił do zawodów dziesięciu zawodników i jedną zawodniczkę. Wszyscy Włókiennicy zaprezentowali się z dobrej strony zdobywając dla naszego Klub dziesięć medali w tym : 2 złote, 6 srebrnych oraz 2 brązowe. Wszyscy nasi zawodnicy boksowali na dobrym poziomie, walki były emocjonujące i mogły się podobać licznie przybyłej publiczności do hali sportowej RKS Łódź. Cały zespół przyczynił się do ogólnego sukcesu UKS Włókiennik Łódź, który wywalczył podczas Mistrzostw II miejsce w klasyfikacji Klubowej w województwie łódzkim.

Nasi medaliści:
o I miejsce Hubert Eksztejn (59kg)
o I miejsce Adrian Plawgo (75kg)
o II miejsce Patryk Skobel (57kg)
o II miejsce Jakub Dałek (75kg)
o II miejsce Szymon Biesaga (60kg)
o II miejsce Kamil Kuwik (70kg)
o II miejsce Bartek Domagała (91kg)
o II miejsce Dawid Jakubcewicz (49kg)
o III miejsce Mateusz Witek (75kg)
o III miejsce Patryk Jakubcewicz (52kg)
o Angelika Wańdoch w walce sparingowej
GRATULUJEMY WSZYSTKIM!!!


II Sobota Bokserska
Rudzki Klub Sportowy był organizatorem II Soboty Bokserskiej. Na halę sportową przybyło około 40-stu pięściarzy z różnych Klubów bokserskich województwa łódzkiego w tym UKS Włókiennik Łódź. Odbyło się 18 walk, których poziom był zadowalający. Był to generalny sprawdzian dla wszystkich pięściarzy przed zbliżającymi się Mistrzostwami Województwa Łódzkiego ( 12-13.04.2014 r. ) UKS Włókiennik Łódź zgłosił do dzisiejszych zawodów 10 zawodników, z których boksowało tylko siedmiu. Odnieśliśmy trzy zwycięstwa a w dwóch walkach nasi pięściarze schodzili z ringu pokonani.
WYNIKI WALK NASZYCH ZAWODNIKÓW ( zwycięzca na pierwszej pozycji ):
* Mateusz Witek Włókiennik Łódź - Adrian Skrzypek Włókiennik Łódź 3:0
* Hubert Eksztajn Włókiennik Łódź - Krzysztof Malinowski KSB Stal Kutno 3:0
* Adrian Plawgo Włókiennik Łódź - Jakub Dałek Włókiennik Łódź 3:0
* Jarosław Koch RKS Łódź - Patryk Skobel Włókiennik Łódź 2TKO
* Cezary Kozłowski RKS Łódź - Szymon Biesaga Włókiennik Łódź 3:0
Myślę, że dzięki dzisiejszym zawodom nasi pięściarze widzą ile pracy jeszcze jest do wykonania na treningach. Sport uczy wytrwałości i systematycznej pracy, więc głowa do góry a na pewno osiągniecie wymarzony sukces!!!
30.03.2014 [AC]


BRĄZ dla naszego zawodnika
Brązowy medal podczas tegorocznych Mistrzostw Polski Seniorów w boksie wywalczył dla Łodzi a tym samym dla UKS Włókiennik Łódź Dawid Jakubcewicz - Kat 49 kg. Jego sukces wpisał się na stałe w historie naszego Klubu, gdyż jako pierwszy zawodnik zdobył medal na tak poważnej imprezie sportowej jaką są Mistrzostwa Polski. Drugi nasz reprezentant Bartłomiej Domagała Kat 91 kg odpadł w eliminacjach. Powinniśmy nadmienić, że wyżej wymienieni pięściarze są w grupie wiekowej "Młodzieżowiec". Start naszych wychowanków w zakończonych Mistrzostwach Polski Seniorów był dla nich tylko przetarciem przed Młodzieżowymi Mistrzostwami Polski, które odbędą się 8-12.10.2014 r. Zostało więc sporo czasu aby w następnej poważnej imprezie sportowej być przygotowanym jeszcze lepiej a tym samym zdobyć wyższe cele.
Tego wam i innym zawodnikom UKS Włókiennik Łódź życzymy!W dniu 03.08.2014 r. nasz Klub uczestniczył w zawodach bokserskich w Warszawie. Organizatorem walk był Klub Fenix. Do Stolicy pojechaliśmy w składzie Bartłomiej Domagała - 91 kg. Patryk Skobel - 56 kg. oraz Damian Świerczewski - 56 kg. Po bardzo zaciętych pojedynkach nasi zawodnicy wygrali wszystkie swoje walki. Forma naszych pięściarzy cieszy i napawa optymizmem przed Mistrzostwami Okręgu łódzkiego, które odbędą się 12-13.04.2014r. oraz przed Mistrzostwami Polski Seniorów, które zaczynają się 10.03.2014 r. w Kaliszu. Życzymy sukcesów na arenie ogólnopolskiej a niebawem i międzynarodowej.
Tak trzymać UKS Włókiennik Łódź.


KLUBY BOKSERSKIE OKRĘGU ŁÓDZKIEGO
Okręgowy Związek Bokserski w Łodzi dzięki przychylności Pani Teresy Łęckiej Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 19 w Łodzi przy ul.Żeromskiego 115, wraz z miejscowym Klubem U.K.S. Włókiennik Łódź Prezes Paweł Chodera i Klubem Łódzka Akademia Sportu- Prezes Maria Zastocka, zorganizował w dniu 09.02.2014 szkoleniowe sparingi punktowane. Do punktowanych sparingów które były potraktowane również szkoleniowo dla sędziów Okręgu Łódzkiego przystąpiło 60 młodych pięściarzy (odbyło się 28 pojedynków) z 9 klubów bokserskich w tym U.K.S. Włókiennik Łódź i R.S.B. Nokaut Radomsko - Prezes Robert Sztangreciak. Kluby te startowały po raz pierwszy, gdzie powstały sekcje bokserskie.
WYNIKI PUNKTOWANYCH POJEDYNKÓW SPARINGOWYCH - zwycięzcy na pierwszym miejscu:
1.Waga 40kg. Patryk Nowak Stal Kutno- Jakub Pakulski Gwardia Łódź 3-0
2.Waga 75kg. Mateusz Witek U.K.S.Włókiennik Łódź- Maciej Dłubak Nokaut Radomsko 2 runda T.K.O.
3.Waga 52kg. Maciej Zalewski M.U.K.S. Widzew Łódź- Patryk Pycio R.K.S. Łódź 3-0
4.Waga 75kg. Dariusz Wilk R.K.S.Łódź- Jakub Kupis Piast Sieradz 3-0
5.Waga 91kg.Paweł Bańkowski Łódzka Akademia Sportu Bartłomiej Szala Piast Sieradz 2-1
6.Waga+91 kg. Paweł Zalega M.U.K.S.Widzew Łódź- Rajmund Lidacki Piast Sieradz 3-0
7.Waga+91kg.Piotr Kelnerowski Piast Sieradz-Michał Paner R.K.S. Łódź 3-0
8.Waga 69kg. Adrian Skrzypek U.K.S.Włókiennik Łódź- Mateusz Stępień Nokaut Radomsko 1r. dyskw.
9.Waga 81kg. Mateusz Strzałkowski R.K.S.Łódź-Miłosz Jakcikowski Nokaut Radomsko 3-0
10.Waga 57kg. Jakub Walczak Piast Sieradz- Jarosław Koch R.K.S.Łódź 3-0
11.Waga 60kg.Rafał Dawid Pias Sieradz-Bartłomiej Rabiega R.K.S.Łódź 3-0
12.Waga 63kg.Patryk Małachowski Stal Kutno-Łukasz Pełka nokaut Radomsko 2-1
13.Waga 69kg.Artur Leszkiewicz Stal Głowno- Sebastian Tonn Gwardia Łódź 3-0
14.Waga 75kg.Jakub Wielgus Stal Kutno- Kamil Kaczmarek R.K.S.Łódź 2-1
15.Waga 91kg.Bartłomiej Domagała U.K.S.Włókiennik Łódź- Michał Szociński Gwardia Łódź 3-0
16.Waga 60kg.Adrian Adamczewski Stal Głowno- Wiktor Obrębski R.K.S.Łódź 3 runda T.K.O.
17.Waga 63kg.Kacper Wilczyński Piast Sieradz-Tomasz Wideryński Nokaut Radomsko 3-0
18.Waga 75.kg.Bartosz Grzelak R.K.S.Łódź- Maciej Frymus Nokaut Radomsko 3-0
19.Waga 66kg.Adam Banaszczyk R.K.S.Łódź-Arkadiusz Kuśmirek Piast Sieradz 3-0
20.Waga 81kg.Jakub Dałek Niestowarzyszony ( trenujący w UKS Włókiennik Łódź ) - Adrian Plawgo U.K.S.Włókiennik Łódź 1runda T.K.O.
21.Waga 57kg.Cezary Kozłowski R.K.S. Łódź- Damian Świerczewski U.K.S.Włókiennik Łódź 3-0
22.Waga 57kg.Bartosz Wieliński R.K.S.Łódź- Szymon Biesaga U.K.S.Włókiennik Łódź 3-0
23.Waga 60kg.Bartosz Marciniak U.K.S.Włókiennik Łódź- Jakub Lebioda U.K.S. Włókiennik Łódź 2r T.K.O.
24.Waga 66kg.Dawid Borzęcki R.K.S.Łódź- Krystian Kujda Niestowarzyszony ( trenujący w UKS Włókiennik Łódź ) 1r.T.K.O.(kontuzja)
25.Waga69kg.Adam Paprocki R.K.S.Łódź- Dawid Wieńkowski Stal Kutno 3-0
26.Waga54kg.Adam Lechman Niestowarzyszony-Kamil Lara R.K.S.Łódź 2-1
27.Waga70kg.Damian Pokusa M.U.K.S.Widzew Łódź-Marcin Wacławiak M.U.K.S.Widzew Łódź 3-0
28.Waga54kg.Patryk Jakubcewicz U.K.S. Włókiennik Łódź- Andrzej Tylki R.K.S. Łódź 2-1
W punktacji klubowej (zwycięstwa+ ilość zawodników startujących) punktacja wygląda następująco.

1.R.K.S.Łódź -32 pkt.
2.U.K.S.Włókiennik Łódź- 19 pkt.
3.Piast Sieradz -16 pkt.
4.M.U.K.S.Widzew Łódź -10 pkt.
5.Stal Kutno- 10 pkt.
6.Stal Głowno -6 pkt.
7.Nokaut Radomsko- 6 pkt.
8.Łódzka Akademia Sportu 3 pkt.
9.Gwardia Łódź -3 pkt.

Turniej zdominowali zawodnicy R.K.S.Łódź- trenerzy Rafał Borkowski, Sebastian Adamski. Po raz pierwszy startowali gospodarze, zawodnicy klubu U.K.S. Włókiennik, gdzie sekundantami swoich wychowanków byli ojciec i syn Witold Cygan i Arkadiusz Cygan oraz Tomasz Stolarz w przeszłości wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski i Pucharu Polski. Rodzinny Team wypadł doskonale zajmując drugie miejsce w punktacji klubowej. Bardzo dobrze zaprezentowali się pięściarze klubów Piast Sieradz, M.U.K.S.Widzew Łódź i Stal Kutno. Występy młodych pięściarzy żywiołowo oklaskiwało i dopingowało ok.100 kibiców, w szczególności młodych ludzi, którzy miejmy nadzieje wkrótce będą się zajmować pięściarstwem.

Relacja z turnieju bokserskiego w ZSP 19, 10.11.2013
DOKUMENTY FORMALNE
:: <<::Aktualności ::O nas :: Patron :: Matura :: Rekrutacja :: Strona główna