Kalendarz 18 września 2020 , piątek. Ireny, Irminy, Stanisława Wschód/Zachód Słońca w Łodzi 05:20 17:50        Godło RP
MIĘDZYNARODOWY ZAKON RYCERSKI ŚW. JERZEGO1.10 2010 r. zostało podpisane porozumienie pomiędzy Międzynarodowym Zakonem Rycerskim Świętego Jerzego w Polsce, a naszą szkołą. Dokument dotyczy przygotowania uczniów do czynnego uczestnictwa w życiu społecznym oraz propagowania postaw patriotycznych m.in. poprzez realizację programów edukacyjnych, organizację imprez o charakterze społeczno-charytatywnym. Porozumienie podpisał Przewodniczący Zarządu Pan Paweł Michalak oraz Dyrektor Szkoły Pani Teresa Łęcka.

TECHNICAL COLLEGE w ŁUCKUOd roku szkolnego 2010/11, nasza szkoła rozpoczęła współpracę z Technical College Łuckiego Narodowego Uniwersytetu Technicznego na Ukrainie. Stosowna Umowa została podpisana przez Dyrektorów Szkół w ostatnich dniach wakacji 2010 r. podczas pobytu delegacji naszej szkoły w Łucku. Obejmuje ona zakresem propagowanie tradycji polskich i ukraińskich, wymianę uczniów i nauczycieli, organizowanie wspólnych konferencji, kulturalnych przedsięwzięć, wymianę publikacji.
UNIWERSYTET W KAZANIUW czerwcu 2010 r. delegacja naszej szkoły była gościem Uniwersytetu w Kazaniu, mieście położonym nad Wołgą. KFU to uczelnia z tradycjami, założona w 1804 r., posiada 14 wydziałów na których studiuje 16 tys. studentów. W październiku 2010r. do tego odległego miasta, udaje się w ramach wymiany, grupa uczniów naszej szkoły (wraz z wychowawcami).


KFU CAMPUS W ZELENODOLSKUW dniach 21 - 26 września 2010 r. podejmowaliśmy w szkole gości z Rosji. Alona Chmielnicka i Jewgienij Jaszagin to profesorowie matematyki i fizyki z Uniwersytetu w Zielienodolsku. Nasi goście przyjechali do Polski, aby nawiązać kontakty naukowe z Uniwersytetem Łódzkim i naszą szkołą, co już wkrótce zaowocuje wymianą doświadczeń oraz wizytami naszych uczniów w Kazaniu i rosyjskiej młodzieży w Łodzi. Alona i Jewgienij obserwowali lekcje matematyki, fizyki i informatyki w naszej szkole, zwiedzili także Politechnikę Łódzką.


Hostel CynamonStrona hostelu: http://cynamonhostel.pl/

:: <<::Aktualności ::O nas :: Patron :: Matura :: Rekrutacja :: Strona główna